Телефон: +380# (67) 961-44-77
Україна, 90630, Закарпатська обл., Рахівський р-н, смт. Ясіня, вул. Івана Франка, 38, Турбаза "Тиса"

Моб.: +380# (67) 961-44-77
Моб.: +380# (63) 954-89-57

Viber: +380# (67) 961-44-77
E-mail: info@tisa.in.ua

Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах
Відпочинок в Карпатах

Де відпочити в Карпатах взимку

26 листопад
Відпочинок в КарпатахВідпочинок в Карпатах

Поціновувачам краси гір відвідування Карпат запам'ятається надовго, і ще не раз вони захочуть знову зануритися в цей чарівний світ. Чудові пейзажі і красива природа приваблюють українських і зарубіжних гостей і туристів. Це одна з найбагатших областей України, яка щедра своїми природними ресурсами, прекрасними курортами і помірно-континентальним кліматом. Взимку туристи поспішають у Карпати, щоб покататися на лижах, сноубордах, санках і, разом з тим, подихати чистим гірським повітрям, просоченим хвоєю та місцевими цілющими рослинами, отримати заряд бадьорості і позитивних емоцій.

Карпати ідеально підходять не тільки для відпочинку, але і для лікування. Місцевість багата мінеральними лікувальними джерелами. Відомі курорти Карпат - Поляна, Свалява, Синяк, Кваси - приймають туристів з великою привітністю і теплом. Карпати вважаються найбільш чистим регіоном в Україні. Вони знаходяться далеко від промислових підприємств, що сильно забруднюють атмосферу і згубно впливають на флору і фауну.

Зимовий відпочинок в Карпатах має величезну популярність. Тут дуже розвинений гірськолижний спорт. Одним туристам подобається відпочивати взимку в Драгобраті, інші облюбували Буковель. Багато туристів вибирають бази відпочинку в найближчих селищах, наприклад, в Ясінях, де також є зручні гірки і бугельні підйомники. А при бажанні можна дуже швидко приїхати з смт. Ясіня в Драгобрат або Буковель.

Кожна база надає послуги прокату лиж, ковзанів, санок і сноубордів, а також послуги досвідчених інструкторів. До уваги туристів надаються різні по складності траси, підйомники, кафе і т.д. Кожен лижник може вибрати гірку, яка йому більше підходить. Є траси для професіоналів, є для лижників початківців. Можна покататися також на сноубордах, санках, ковзанах. Не забудьте відвідати в Карпатах справжню лазню і сауну, а також колибу. Вас порадують доступні ціни на всі послуги зимового відпочинку.

Всіма улюблені зимові свята (Новий рік, Різдво) також можна шумно і весело провести в Карпатах. Особливо порадіють цьому діти! Новорічний відпочинок в Карпатах надовго запам'ятається кожному гостю яскравою атмосферою свята, а для дітей це буде казка, втілена в реальне життя! Адже саме тут, серед засніжених гір і лісів, далеко від багатоповерхових будинків і заводів, з'являється віра в справжні дива. Туризм є однією з основних галузей діяльності в Карпатах. У прекрасних готелях, базах відпочинку, приватних комфортабельних пансіонатах вас приймуть з величезною доброзичливістю.

Назад

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:*
Коментар:*
Введіть код з картинки:*
Натисніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Питання: Сімдесят три мінус двадцять п'ять
Відповідь:*

Сайту можна допомогти кількома способами