Телефон: +380# (67) 961-44-77
Україна, 90630, Закарпатська обл., Рахівський р-н, смт. Ясіня, вул. Івана Франка, 38, Турбаза "Тиса"

Моб.: +380# (67) 961-44-77
Моб.: +380# (63) 954-89-57

Viber: +380# (67) 961-44-77
E-mail: info@tisa.in.ua

Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах
Відпочинок в Карпатах

Де відпочити в Карпатах взимку

26 листопад
Де відпочити в Карпатах взимкуПоціновувачам краси гір відвідування Карпат запам'ятається надовго, і ще не раз вони захочуть знову зануритися в цей чарівний світ. Чудові пейзажі і красива природа приваблюють українських і зарубіжних гостей і туристів. Це одна з найбагатших областей України, яка щедра своїми природними ресурсами, прекрасними курортами і помірно-континентальним кліматом.
Детальніше

Чим прекрасний зимовий відпочинок в Карпатах

21 листопад
Чим прекрасний зимовий відпочинок в КарпатахНаближається зима. Це найбажаніша пора року для любителів зимового відпочинку, коли можна нарешті дістати свої лижі або сноуборд і відправитися в гори. Але не обов'язково бути екстремалом. Навіть якщо ви не дуже любите відпустку взимку (але так вже вийшло), немає нічого прекраснішого, ніж провести її в горах. І для цього не обов'язково їхати в дорогі Альпи.
Детальніше

Зимовий відпочинок в Карпатах

12 листопад
Зимовий відпочинок в КарпатахНарядні ялинки, обвішані гірляндами шишок, снігові гірські схили, чисте гірське повітря з запахом хвойного лісу, дерев'яні будиночки - і це все зовсім поруч у нас в Україні, а не за тридев'ять земель! З настанням зими всі дороги ведуть в Карпати, де ви отримаєте масу задоволень від відпочинку на природі, не витративши при цьому великої суми грошей.
Детальніше

Краще гір можуть бути тільки гори

2 листопад
Краще гір можуть бути тільки гориКарпати - це екологічно чистий гірський регіон, багатий річками, лісами, мінеральними джерелами і чистим прозорим повітрям. Це цінний подарунок, який великодушно піднесла нам природа. Тисячі туристів сьогодні обирають Карпати не тільки для літнього, а й для зимового відпочинку.
Детальніше

Казковий Новий рік в Карпатах

20 жовтень
Казковий Новий рік в КарпатахНовий рік - одне з найвеселіших свят зими. Саме в цю чарівну ніч хочеться спостерігати красивий танець сніжинок, відчувати пухнастий і скрипучий сніг під ногами, дивитися на яскраві вогні і красиві пейзажі. А ще відчувати особливий запах зеленої ароматної ялинки! Ось він, справжній Новий рік! Є повір'я, що як це свято зустрінеш, так і проведеш майбутній рік.
Детальніше

Пам'ятки Карпат

15 жовтень
Пам'ятки КарпатКрім найчистішої природи і сприятливих умов для відпочинку, Карпати є регіоном, що зберіг свої давні традиції, культуру і етнос. Карпати дарують своїм гостям чимало цікавих місць, кожне з яких має свою таємницю і історію. Загальна кількість об'єктів, що відносяться до культурно-історичних цінностей, становить кілька тисяч.
Детальніше

Особливості туризму в Карпатах

10 жовтень
Особливості туризму в КарпатахКарпати є величним і унікальним краєм. Вони розташовані у Західній Україні. Цей край має давню історію, багату культуру і прекрасну природу. Тому не варто дивуватися, що туристи, які прямують туди для відпочинку, отримують дуже багато приємних і незабутніх вражень.
Детальніше

Відпочинок в Карпатах - заряд енергії на весь рік

3 жовтень
Відпочинок в Карпатах - заряд енергії на весь рікКарпати давно приваблюють тисячі любителів гірських лиж, сноубордистів на зимовий відпочинок. Інфраструктура місцевих гірськолижних курортів досить добре розвинена, а що ж з літнім відпочинком в цьому регіоні? Влітку мальовнича природа гір радує своєю красою і величністю. Унікальні листяні і хвойні ліси, що покривають Карпати, роблять гірське повітря ще більш чистим і цілющим.
Детальніше

Сайту можна допомогти кількома способами