Телефон: +380# (67) 961-44-77
Україна, 90630, Закарпатська обл., Рахівський р-н, смт. Ясіня, вул. Івана Франка, 38, Турбаза "Тиса"

Моб.: +380# (67) 961-44-77
Моб.: +380# (63) 954-89-57

Viber: +380# (67) 961-44-77
E-mail: info@tisa.in.ua

Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах
Відпочинок в Карпатах

Пам'ятки Карпат

15 жовтень
Відпочинок в КарпатахВідпочинок в Карпатах

Крім найчистішої природи і сприятливих умов для відпочинку, Карпати є регіоном, що зберіг свої давні традиції, культуру і етнос. Карпати дарують своїм гостям чимало цікавих місць, кожне з яких має свою таємницю і історію. Загальна кількість об'єктів, що відносяться до культурно-історичних цінностей, становить кілька тисяч. У вас є прекрасна можливість познайомитися з безліччю історичних пам'ятників та пам'ятників архітектури.

Унікальні за своєю історико-культурною цінністю, зразки стародавнього слов'янського зодчества - дерев'яні церкви Буковини. Хрещатинский монастир - яскравий зразок злиття архітектури та природи. Не залишить байдужим дзвіниця Успенської церкви, яка стоїть над самим обривом в селі Кулівці. Найдавніша церква Буковини - Вознесенська кам'яна церква, де збереглися первозданні фрескові розписи 15-го століття. У смт. Ясіня знаходиться дерев'яний храм Вознесіння Господнього (Струківська церква), який вважається одним з найдосконаліших храмів Гуцульщини.

Карпати зберігають у собі руїни найдавніших укріплень, що відносяться до бронзового віку. Але набагато краще збереглися до нашого часу середньовічні замки і оборонні фортеці. На всій гірській території налічується 12 таких замків, різноманітних за значенням і архітектурою: середньовічний Ужгородський замок, побудований в 12 столітті в готичному стилі, вражаючий Мукачівський замок "Паланок", зведений в 13 столітті на вулканічній горі, палац-замок Шенборнів, де розміщений сучасний санаторій "Карпати", Підгорецький замок – яскравий приклад ренесансної палацової культури. Популярні Карпати і своїми пам'ятниками світської архітектури. Садиби, замки, особняки і палаци, якими свого часу володіли представники аристократії, сьогодні запрошують всіх бажаючих та небайдужих до місцевої історії та культури гостей.

Окрім архітектури, створеної людиною, Карпати можуть похвалитися власною, природною "архітектурою". Популярний український заповідник "Скелі Довбуша" дозволять вам насолодитися приголомшливими красотами піщаних скель, що піднімаються над зеленими верхівками ялин і бука. Кришталева печера - найвідоміша печера на території України, де відбувається особлива іонізація повітря і води. Крім усього іншого, в Карпатах багато найгарніших водоспадів, які потрібно побачити на власні очі. Чи варто зайвий раз нагадувати, що Карпати воістину є чарівним краєм, де можна відпочити не тільки тілом, а й душею?

Назад

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:*
Коментар:*
Введіть код з картинки:*
Натисніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Питання: Сімдесят три мінус двадцять п'ять
Відповідь:*

Сайту можна допомогти кількома способами