Телефон: +380# (67) 961-44-77
Україна, 90630, Закарпатська обл., Рахівський р-н, смт. Ясіня, вул. Івана Франка, 38, Турбаза "Тиса"

Моб.: +380# (67) 961-44-77
Моб.: +380# (63) 954-89-57

Viber: +380# (67) 961-44-77
E-mail: info@tisa.in.ua

Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах Відпочинок в Карпатах
Відпочинок в Карпатах

Особливості туризму в Карпатах

10 жовтень
Відпочинок в КарпатахВідпочинок в Карпатах

Карпати є величним і унікальним краєм. Вони розташовані у Західній Україні. Цей край має давню історію, багату культуру і прекрасну природу. Тому не варто дивуватися, що туристи, які прямують туди для відпочинку, отримують дуже багато приємних і незабутніх вражень.

Закарпаття – це один з тих куточків нашої планети, який не зможе залишити байдужим нікого. Тут найпрекрасніша земля для шанувальників природи, чисте, збагачене киснем, повітря, що сприятливо впливає на людину. У Закарпатті можна побачити водоспад Шипіт, долину нарцисів та найбільше озеро Карпат під назвою Синевир («Морське Око», «Перлина Карпат»). Ці унікальні витвори природи мають величезну популярність, так само, як і гора Говерла – найвища гора на території України. Говерла може привернути увагу не тільки любителів природи, але і сподвижників активного відпочинку. Підніматися на вершину можна приблизно протягом семи місяців (з травня по листопад).

Також туристи можуть здійснювати сплави та туристичні рафтинги на байдарках, катамаранах, каяках по річках Тиса, Латориця (з березня по жовтень), подорожувати пішки або на велосипедах, займатися полюванням і риболовлею. Для тих туристів, які віддають перевагу пасивному відпочинку, пропонується величезний перелік санаторіїв, профілакторіїв на курортах (Свалява, Кваси, Трускавець, Яремче та ін), які славляться своєю мінеральною водою, прекрасними пейзажами, найчистішим повітрям, а також різними визначними пам'ятками місцевого характеру.

Кожен турист, який приїхав вивчати пам'ятки історії, зобов'язаний відвідати замки: Мукачівський "Паланок", Ужгородську цитадель, Невицький. Перший з них є дуже древнім пам'ятником архітектури. В даний час їх залишилося не більше 5 на європейських теренах. Друга пам'ятка також є древньою будівельною спорудою, в даний час тут розташовується краєзнавчий музей, який включає більше ста тисяч експонатів. Щодо третьої пам'ятки, то вона була зруйнована ще в 1664 році. Але це не говорить про те, що туристи не знайдуть тут нічого цікавого для себе. Тут можна зустріти древні руїни, високі вежі, які не залишать байдужими мандрівників.

Також необхідно відвідати Краєзнавчий музей Ужгорода, Зоологічний музей, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Музей книги, Долинський краєзнавчий музей "Бойківщина", який присвячений Закарпатській області. Туристи повинні побувати в колишній резиденції буковинських митрополитів, Василіянському монастирі Святого Онуфрія.

Взимку в Карпатах популярний гірськолижний відпочинок. Тут досить багато гірськолижних баз, серед них:
  1) Буковель (ця база має трирівневу систему, 14 підйомників і групу досвідчених інструкторів);
  2) Драгобрат (ця база включає 8 трас і підйомників);
  3) Славське (ця база має кілька трас європейського рівня, а також траси для початківців).

Іншими словами в Карпатах можна комфортно, цікаво, якісно відпочити згідно індивідуальним перевагам і бажанням.

Назад

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:*
Коментар:*
Введіть код з картинки:*
Натисніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Питання: Сімдесят три мінус двадцять п'ять
Відповідь:*

Сайту можна допомогти кількома способами